ggg ggg ggg

Certyfikat i znak jakości „Przyjazny Urząd 2022” dla UM Ząbki!

Z radością informujemy, że Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu o Certyfikat i Znak Jakości „Przyjazny Urząd”, złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, przyznała Urzędowi Miejskiemu w Ząbkach certyfikat i tytuł Laureata VII edycji Konkursu „Przyjazny Urząd 2022“.

Prestiżową nagrodę „Przyjazny Urząd 2022” dla ząbkowskiego magistratu wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w minioną sobotę, 23 kwietnia w Sali Kolumnowej Pałacu Radziwiłłów w Krakowie-Balicach.
Nagroda wyróżnia i promuje instytucje sektora publicznego, które na pierwszym miejscu stawiają na wysoką jakość obsługi klienta, nowoczesne zarządzanie publiczne, innowacyjne rozwiązania w zakresie kultury pracy, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do świadczenia usług dla obywateli.
Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych w nim jednostek, jako instytucji solidnych, kompetentnych i życzliwych oraz otwartych na potrzeby obywateli.
Jury Konkursu, złożone z ekspertów i praktyków administracji publicznej uznało, że Urząd Miasta Ząbki cechuje wysoka kultura pracy, jakość w relacjach z interesantami, profesjonalizm i rzetelność. Dostrzeżono m.in. starania ząbkowskich urzędników i troskę o sprawną i bezpieczną obsługę mieszkańców podczas pandemii.
Otrzymany Certyfikat jest potwierdzeniem i docenieniem dotychczasowych działań Urzędu Miasta Ząbki. Jak przyznają sami pracownicy ratusza, taka nagroda zobowiązuje do dalszych starań na rzecz podnoszenia jakości obsługi mieszkańców i stanowi czynnik motywujący do poszukiwania nowych rozwiązań dla rozwoju oraz dalszego doskonalenia.
Gratulujemy!!!

/opr. KW/

781 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapraszamy do składania projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego

Urząd Miasta Kobyłka przypomina, że do 16 maja możliwe jest zgłaszanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego - na realizację pomysłów...

Zamknij