ggg

Były burmistrz Węgrowa JAROSŁAW GRENDA nowym wiceburmistrzem Radzymina

W miniony piątek 6 marca rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko wiceburmistrza Radzymina. Jak poinformował Burmistrz Krzysztof Chaciński jego zastępcą zostanie pan Jarosław Grenda – były burmistrz Węgrowa.

aa

Jak poinformował burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński – Pan Jarosław Grenda spełnił niezbędne wymagania formalne wymienione w ogłoszeniu o konkursie. Wykazał się bardzo dużą wiedzą z zakresu zagadnień wymaganych przez Pracodawcę. Ponadto Kandydat posiada odpowiednie kwalifikacje, wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe głównie w jednostkach samorządu terytorialnego, co daje gwarancję na prawidłowe wykonywanie zadań. Posiada wykształcenie techniczne i teleinformatyczne. Ma też bogate doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych – wskazuje burmistrz i dodaje – Pozostałym kandydatom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękuję.
Ze swej strony dodajmy, że Jarosław Grenda ma 54 lata. Ukończył Politechnikę Warszawską. Przepracował 22 lata w samorządzie, działając na rzecz lokalnej społeczności w trudnych czasach transformacji. Przez dwie ostatnie kadencje był burmistrzem Węgrowa, a wcześniej przez cztery lata wiceburmistrzem tegoż miasta.
Pracę na stanowisku wiceburmistrza Radzymina rozpocznie od środy 11 marca. /opr. R.L./

2 967 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Radni gadu, gadu, a Marta Maliszewska nowym skarbnikiem gminy Wołomin…

Konia z rzędem temu, kto w minioną środę, 4 marca o godzinie 18:00 kiedy rozpoczynała się zwołana w trybie nadzwyczajnym...

Zamknij