ggg ggg

Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński porządkuje sprawy i wprowadza pierwsze zmiany…

Na początek znaczne udogodnienie dla mieszkańców. W miniony poniedziałek 19 stycznia na polecenie burmistrza Krzysztofa Chacińskiego wprowadzona została zmiana zasad parkowania przed gmachem radzymińskiego magistratu.

1 (2)

Wraz z początkiem tego tygodnia parking przed Urzędem Miasta i Gminy Radzymin, który dotąd zarezerwowany był tylko dla pracowników ratusza stał się parkingiem… TYLKO DLA KLIENTÓW Urzędu.
– Mam nadzieję, że dzięki temu, nie będzie już problemów z wolnym miejscem przed urzędem. To drobna rzecz, którą już dawno można było bardzo łatwo wprowadzić, ponieważ nie wymagała żadnych kosztów – mówi skromnie o swej decyzji burmistrz Chaciński, który do pracy lubi docierać pieszo. Zapowiada przy tym, że zamierza wprowadzić więcej podobnych „drobiazgów”, które mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie w mieście. – W Radzyminie jest więcej takich małych absurdów, które zamierzam sukcesywnie likwidować z myślą o mieszkańcach.
Trzeba przyznać, że dla burmistrza taka „parkingowa rewolucja” w miejscu przez całe lata zarezerwowanym wyłącznie dla wybrańców to może i drobiazg. Z pewnością jednak każdy zmotoryzowany mieszkaniec, który choć raz próbował załatwić sprawę w radzymińskim ratuszu i w poszukiwaniu wolnego miejsca z zazdrością spoglądał w stronę parkingu dla urzędników, teraz z wielką satysfakcją przyjmie fakt, że role wreszcie się odwróciły. Panie Burmistrzu brawo za pomysłowość. (Teraz niech „Oni” sobie krążą w kółko. Choć z drugiej strony, może wyznaczy Pan przynajmniej jakiś stojak na rowery 🙂
/Rafał S. Lewandowski/

2 (1)

2 515 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konwent Powiatów Województwa Mazowieckiego w powiecie wyszkowskim

W dniach 15 - 16 stycznia 2015r. w Popowie w gminie Somianka odbył się Konwent Powiatów Województwa Mazowieckiego. W skład...

Zamknij