ggg ggg

Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć wręczyła nagrody za osiągnięcia sportowe

W czwartek, 26 października w Urzędzie Miasta Kobyłka odbyło się uroczyste wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe. W tym roku, w gronie uhonorowanych przez Burmistrz Kobyłki Edytę Zbieć znalazło się aż 25 mistrzów i zdobywców czołowych miejsc w różnych dyscyplinach sportu.

– Uroczystość wręczenia nagród za wyniki sportowe to jedno z moich ulubionych wydarzeń, podczas którego mogę porozmawiać z osobami, które stale przekraczają własne granice, dążąc do zrealizowania sportowych planów i marzeń. Cenię w ludziach tę pasję i ambicję – podkreśla Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć, która w tym roku miała przyjemność nagrodzić aż 25 mistrzów i zdobywców czołowych miejsc w różnych dziedzinach sportu.
W gronie laureatów tegorocznych nagród za wybitne osiągnięcia sportowe znaleźli się: 1. Julia Makulska (jako zawodniczka zdobyła 5 złotych medali na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, w czasie niespełna półtora miesiąca). 2. Olga Cibor (zawodniczka zajęła 5. miejsce w Pucharze Polski w Judo). 3. Julia Mieleń (jako zawodniczka Piłki Siatkowej zdobyła 2. miejsce w Mistrzostwach Polski). 4. Bartosz Matusiak (zawodnik piłki siatkowej, zajął 1. oraz 3. miejsce w etapie wojewódzkim. Zdobył również 4. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci). 5. Juliusz Pawlak (wspólnie z drużyną zajął 1. miejsce w Mazowieckich Igrzyskach w mini siatkówce oraz miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci). 6. Miłosz Pawlak (wspólnie z drużyną zajął 1.miejsce w Mazowieckich Igrzyskach w mini siatkówce oraz 4. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci).

7. Kamil Majewski (zawodnik i trener. Jako zawodnik zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Seniorów w piłce siatkowej. Jako trener piłki siatkowej zajął 1. miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży, 3. miejsce w Mistrzostwach Mazowsza oraz 4. miejsce w Mistrzostwach Polski). 8. Krystian Rólka (zawodnik piłki siatkowej zajął 1. oraz 3. miejsce w etapie wojewódzkim Mistrzostw. Zdobył również 4. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci). 9. Alicja Anna Kielak (jako zawodniczka zdobyła Mistrzostwo Mazowsza Juniorek w piłce siatkowej oraz występowała w rozgrywkach I Ligii Kobiet). 10. Otylia Joanna Kruk (jako zawodniczka zdobyła Mistrzostwo Mazowsza Seniorek w piłce siatkowej). 11. Jan Maksymilian Woźniak (wspólnie z drużyną zajął 1. miejsce w Mazowieckich Igrzyskach w mini siatkówce oraz 4. miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci).

1 Maria Lutomirska (jako zawodniczka zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 13. Szymon Kowalczyk (wspólnie z zespołem zdobył Mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce). 14. Lena Karolina Wiśniewska (jako zawodniczka zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 15. Kacper Krupa (jako zawodnik zdobył 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 16. Warcisław Czerwiński (jako zawodnik zdobył 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 17. Jan Kamieński (jako zawodnik zdobył 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 18. Julian Lasecki (jako zawodnik zdobył 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 19. Julianna Oleksy (jako zawodniczka zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 20. Pola Nadolczak (jako zawodniczka zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 21. Aleksandra Pietrzyk (jako zawodniczka zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce). 22. Mateusz Mosur (jako trener piłki siatkowej, zdobył Mistrzostwo Mazowsza. Zajął 5. miejsce w etapie wojewódzkim oraz 6. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży). 23. Małgorzata Gontarz (zawodniczka Piłki siatkowej, wspólnie z drużyną zdobyła Mistrzostwo Mazowsza oraz 4. miejsce w turnieju na Litwie). 24. Adrianna Rostkowska (zawodniczka w rozgrywkach drużynowych piłki siatkowej, zdobyła Mistrzostwo Mazowsza seniorek). 25. Paweł Szeląg (jako zawodnik zajął 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym oraz 4. miejsce na Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym).
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz dziękujemy trenerom wspierającym młodych zawodników oraz ich opiekunom i rodzicom.
/opr. KW; źródło: UM Kobyłka/