ggg ggg ggg

Boisko dla dzieci i młodzieży przy Zespole Szkół w Mokrej Wsi, nową i potrzebną inwestycją

4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi.

Wartość całkowita budowy boiska to 403 985,85 zł, w tym 260 700,00 zł stanowi dofinansowanie z PROW. Rada Miejska i burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk przywiązują dużą wagę do inwestycji pozwalających na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Z tej potrzebnej dla szkoły w Mokrej Wsi inwestycji ucieszyli się wszyscy: uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne na czele z dyrektor szkoły Martą Donoch. Boisko ma również służyć mieszkańcom. W uroczystości udział wzięli m.in.: burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Gajcy, radni gminy i powiatu wołomińskiego, dyrektorzy jednostek samorządowych i oświaty, sołtysi. Po przecięciu wstęgi i poświęceniu boiska przez księdza Waldemara Sierpińskiego zgromadzeni goście udali się na halę sportową, gdzie mieli przyjemność obejrzeć część artystyczną w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół.
/K.W./

6

4

2 548 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sukces Radzymina jest wynikiem entuzjazmu, pasji i poświęcenia

Dawno, dawno temu po raz pierwszy przyjechałem do Radzymina. Po umiejętnej walce o miejsce w autobusie na warszawskim Dworcu Wileńskim,...

Zamknij