ggg ggg ggg ggg

„Balon” na OSiR Kobyłka coraz bliżej

Burmistrz Edyta Zbieć poinformowała, że w ubiegły piątek, 4 lutego nastąpiło otwarcie ofert na budowę hali pneumatycznej na terenie OSiR Kobyłka. W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, a jedna z nich mieści się w budżecie przeznaczonym na ten cel.

Pierwszą z ofert na realizację zadania pn. „Zadaszenie boiska polegające na budowie hali pneumatycznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i urządzeniami budowlanymi przy boisku do piłki nożnej na stadionie przy ul. Napoleona w Kobyłce”, złożyło Konsorcjum firm RSSPORT s.c. z Warszawy i GRIMAR s.c. z Katowic. (W tym przypadku cena oferty brutto opiewa na kwotę 3 062 700 zł).
Drugą, tańszą ofertę złożyła firma INTERHALL Sp. z o.o. z Katowic (cena oferty brutto 2 991 383, 33 zł) i to właśnie ona ma szansę podpisać umowę z miastem.
„Teraz, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i wybierzemy najtańszą ofertę – wykonawca po podpisaniu z nami umowy będzie miał osiem miesięcy na wybudowanie hali pneumatycznej” – poinformowała burmistrz Edyta Zbieć. Gospodarz miasta przypomniała, że budowa balonu to kolejna inwestycja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kobyłce, realizowana w tej kadencji.
W ciągu trzech ostatnich lat udało się już wybudować małe boisko do piłki nożnej, stworzyć nowy plac zabaw, a także dokonać wymiany zniszczonego i dziurawego ogrodzenia ośrodka sportu.

/opr. KW, źródło: UM Kobyłka/

418 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kanalizowanie os. Długa w Tłuszczu

Przedstawiamy Państwu zakres I oraz II etapu budowy sieci kanalizacji sanitarnej na os. Długa w Tłuszczu: I etap Termin rozpoczęcia:...

Zamknij