ggg
ggg ggg

15-letni motocyklista ranny w wypadku na krajowej 62

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 62 w Somiance. W wyniku zderzenia suva z motocyklem ranny został 15-letni kierowca jednośladu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18.00 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości  Somianka. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 63- letni kierujący kią na skrzyżowaniu dróg, powiatowej i krajówki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu DK-62, 15-letniemu motocykliście. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policyjna kontrola dodatkowo wykazała, że 15-latek nie posiada uprawnień do kierowa motocyklem. Dokładne okoliczności wypadku badają teraz wyszkowscy policjanci.

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze. Każdy bowiem chciałby zakończyć swoją podróż bezpiecznym powrotem do domu. Aby tak się stało, należy przestrzegać ustalonych zasad i przepisów określonych przez prawo o ruchu drogowym.

kom. Damian Wroczyński

180 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdecydowany Sprzeciw Rady Gminy Wieliszew wobec zaproponowanych wariantów przebiegu nowej linii kolejowej

W ubiegły czwartek, 3 grudnia odbyła się dwudziesta piąta sesja Rady Gminy Wieliszew, podczas której wieliszewscy radni podjęli stanowisko w...

Zamknij