ggg ggg

100 rocznica urodzin Pani Michaliny Kmieć

Z przyjemnością informuję, iż 4 kwietnia 2023 r., mieszkanka Łochowa, Pani Michalina Kmieć z domu Zach, świętowała 100 rocznicę urodzin.

Z tej wyjątkowej okazji przedstawiciele władz samorządowych, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Z-ca Burmistrza Małgorzata Łotarska i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łochowie Kokosza Beata, odwiedzili Jubilatkę, aby osobiście złożyć najlepsze życzenia urodzinowe w imieniu całej społeczności lokalnej naszej gminy.
Pani Michalina urodziła się w 1923 r. w Budziskach, związek małżeński również zawierała w Budziskach w 1943 r. Przeżywszy z mężem Kazimierzem wspólnie 40 lat małżeństwa doczekali się 2 synów. Życie Pani Michaliny wypełniała troska o dzieci i rodzinę. Wspólnie z małżonkiem prowadzili gospodarstwo rolne w Łochowie. Pani Michalina znana w okolicy Budzisk i Łochowa krawcowa, po dziś dzień oddaje się szyciu i szydełkowaniu, obdarowując wnuczęta własnoręcznie wykonanymi prezentami.
Obecnie Jubilatka przebywa pod troskliwą opieką synowej i syna Roberta w Łochowie. Doczekała się 2 wnuków i 2 prawnuków.
Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i radości. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń. Ten wyjątkowy Jubileusz, jubileusz
100-lecia urodzin jest swoistą nagrodą za hart ducha i siłę charakteru.
„Pani Michalino proszę przyjąć od władz samorządowych i całej społeczności lokalnej życzenia wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i pogody ducha. Setne urodziny to doniosły moment i niecodzienna chwila, zatem z głębokim szacunkiem i uznaniem życzymy kolejnych lat w otoczeniu najbliższych, z miłością i wsparciem z ich strony”.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łochowie
Kokosza Beata

381 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podpisanie umów na realizację kolejnych inwestycji powiatowych

Modernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Węgrowie i rozbudowa drogi powiatowej nr 4224W Węgrów – Popielów – Turna...

Zamknij