termin: 12 – 13.09.2014 r. I miejsce Puchar Świata

termin: 14 – 16.03.2014 r. II miejsce Puchar Europy

termin: 14 – 17.08.2014 r. II miejsce Puchar Europy

termin: 12 – 13.09.2014 r. I miejsce Puchar Europy
  SONY DSC

Cel został osiągnięty

Podsumowanie sezonu 2014

Sezon 2014 uważam za zamknięty. Był to dla mnie rok pełen sukcesów. Trasy były bardzo wymagające i zmienne. Od górzystych po piaszczyste, które trzeba było pokonywać w bardzo wysokich temperaturach, niekiedy sięgały one 40 stopni. Pełno było niebezpiecznych przepaści. Nieraz ścigałem się w deszczu, a w Hiszpanii dopadł mnie nawet grad. Było to dla mnie wielkim utrudnieniem, gdyż preferuję szybką jazdę, a w takich warunkach walczy się z utrzymaniem quada na trasie. Ukoronowaniem sezonu był dla mnie wyścig Mistrzów na Stadionie Narodowym, do którego zostałem wytypowany wraz z czołówką najlepszych polskich sportowców. Była to verva street racing. Moje cele założone na tegoroczny sezon zostały osiągnięte. Uwieńczeniem sezonu jest zdobycie I miejsca w Pucharze Świata w rajdach Baja oraz tytuł Mistrza Europy w rajdach Baja.