ggg
ggg

Bezpłatna rehabilitacja dla mieszkańców gminy Małkinia Górna

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, które realizowane są w ramach „Programu polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców gminy Małkinia Górna na lata 2020-2024”.

Z zabiegów mogą skorzystać osoby, które są mieszkańcami Gminy Małkinia Górna, w wieku 44 lat i więcej, z rozpoznaniem choroby przewlekłej lub zapalnej układu ruchu, urazu lub choroby obwodowego układu nerwowego i nie korzystały ze świadczeń rehabilitacji leczniczej finansowanej przez NFZ, ZUS, KRUS lub PEFRON z powodu ww. jednostek chorobowych w okresie 6 miesięcy przed zgłoszeniem do Programu.

Podstawą przyjęcia zgłoszenia i rejestracji uczestnika jest skierowanie od lekarza POZ lub specjalisty z określoną liczbą i rodzajem zabiegów rehabilitacyjnych (10-dniowy cykl, średnio po 4 zabiegi dziennie).

Skierowanie powinno zawierać adnotację o skierowaniu na rehabilitację ambulatoryjną oraz informacje:
– liczbę oraz rodzaj zabiegów- wg. katalogu świadczeń,
– adnotację o możliwości modyfikacji zaleconych zabiegów przez fizjoterapeutę,
– dopisek: Program – Małkinia Górna.

Skierowania należy dostarczyć do Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej ul. Duboisa 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka, oddział rehabilitacji, poziom -1,
pok. nr 018.

Więcej informacji na temat programu i rejestracji pod nr tel. 29 746 38 84.

Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: www.malkiniagorna.pl

/UG Małkinia Górna/

632 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wykonanie elewacji na budynku strażnicy OSP Gołębie – Leśniewo

W ramach udzielonej dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego gmina Andrzejewo zrealizowała kolejną inwestycję jaką jest wykonanie elewacji na budynku strażnicy...

Zamknij