ggg ggg
ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W minionym tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło 20 października na terenie Łochowa. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca suzuki wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku zderzenia motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Postępowanie w sprawie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzi KP w Łochowie.
Do kolejnego zdarzenia doszło 20 Października w Grębkowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 55 – letni kierujący fordem uderzył w tył ciągnika rolniczego bez oznaczeń oraz oświetlenia. W wyniku zderzenia 59 – letni kierowca ciągnika został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących i okazało się, że kierowca ciągnika rolniczego kierował w stanie nietrzeźwości, miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał także uprawnień do kierowania. Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzi KPP w Węgrowie.
Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.
Anna Maliszewska
KPP Węgrów

405 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Mediacji z Seniorami

17 października 2017 roku w Tygodniu Mediacji węgrowscy policjanci spotkali się z seniorami w Wyszkowie. Podczas spotkania omówiono zasady mediacji...

Zamknij