ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

kogut_policyjnyW minionym tygodniu doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do  pierwszego z nich  doszło 23 maja na terenie gminy Korytnica. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca chryslera podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego  zderzył się z toyotą jadącą z przeciwnej strony. W wyniku zderzenia kierująca oraz pasażerka toyoty zostały przewiezione do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Do kolejnego zdarzenia doszło 26 maja w Trzebuczy. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 45 – letni kierujący peugeot wykonując manewr wyprzedzania innego pojazdu zderzył się z BMW jadącym z przeciwległej strony. W wyniku uderzenia kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i doszło do dachowania. Kierowcy obu pojazdów oraz pasażer z BMW i pasażerka z peugeot zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzi KPP w Węgrowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Sierż. szt. Anna Maliszewska

219 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Alkohol i narkotyki

W minioną niedzielę 28 maja w powiecie węgrowskim policjanci przeprowadzili działania alkohol – narkotyki. Podczas działań kontrolowali pojazdy i sprawdzali...

Zamknij