ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie

kogut-policyjny-Small1W minionym tygodniu doszło do trzech zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do  zdarzenia  doszło 9 czerwca na terenie Łochowa. Policjanci wstępnie ustalili, że 66 – letni kierujący volkswagenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu citroenowi, którym kierowała 39 – letnia kobieta. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca citroenem została przewieziona z obrażeniami ciała do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło także w Łochowie 10 czerwca.  Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku motorowerzysty. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 29 – letni mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się doznając obrażeń ciała. W związku z podejrzeniem kierowania w stanie nietrzeźwości mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

11 czerwca doszło do zdarzenia drogowego w Węgrowie w rejonie ulicy Mickiewicza. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 34 – letnia kierująca audi w rejonie skrzyżowania wymuszając pierwszeństwo przejazdu zderzyła się z BMW. W wyniku zderzenia kierowca BMW z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Sierż. szt. Anna Maliszewska

265 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zatrzymani za jazdę po alkoholu

Węgrowscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców pod działaniem alkoholu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Do...

Zamknij