ggg

XV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie

  XV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie już za nami. W ubiegłą niedzielę 3- września na boisku leśnym w Kicinach odbyło się kolejne spotkanie fanów piłki nożnej i choć to tylko amatorskie spotkanie to emocji nie brakowało.

 

fot1

W szranki o przechodni puchar stanęło 6 drużyn: Dębinki, Lipiny, Niegów, Obrąb, „Raki Zabrodzie” oraz Zazdrość.
Zawody rozpoczęto już o godz. 9:00. W grupie A znalazły się drużyny: „Raki Zabrodzie”, Lipiny i Obrąb. W grupie B natomiast: Zazdrość oraz Niegów i Dębinki. Jak się okazało w takiej właśnie konfiguracji rozegrano ostatni pojedynek. W efekcie zwycięzcą została młoda w zupełnie nowym składzie – drużyna Niegów. Drugie miejsce tym razem przypadło sportowcom z Dębinek, którzy przez trzy poprzednie lata byli niepodważalnymi zwycięzcami i przechodni puchar będący świadectwem 14-letniej historii piłkarskich zmagań w roku ubiegłym przejęli na własność. Trzecie miejsce, po zaciekłej walce z Lipinami z rezultatem 6:1. zdobyła drużyna z Obrębu. Czwarty zespół na ogólnej liście rozgrywek to mieszkańcy Lipin. V-VI miejsce osiągnęły zespoły „Raki Zabrodzie” oraz Zazdrość.
Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki. Laureaci pierwszych trzech miejsc natomiast:
III – nagrodę w postaci sprzętu sportowego w wys. 400zł,
II – nagrodę w postaci sprzętu sportowego w wys. 600zł,
I – Puchar Wójta oraz nagrodę w postaci sprzętu sportowego w wys. 800zł.
Królem strzelców tegorocznego turnieju został Sebastian Nadaj, którego wyróżniono nagrodą w postaci piłki.
Wręczenia pucharu, nagród oraz dyplomów dokonał Wójt Gminy Zabrodzie– Tadeusz Michalik
Piłkarskim zmaganiom towarzyszyło grono wiernych kibiców, którzy w międzyczasie mogli wziąć udział w bloku rekreacyjno – sportowym, w którym przewidziano gry i zabawy indywidualne oraz zespołowe: Kamień – papier – nożyce, Rakieta – samolot – odrzutowiec, gra Mini golf, gra do pierwszego trafienia, gra w Bocce. Uczestników konkursów nagrodzono wyposażeniem sportowo turystycznym oraz słodyczami. Najmłodsi kibice tymczasem mogli oddać się figlom i zabawom na bezpłatnych urządzeniach lunaparkowych. Wspólną zabawę podsumował występ zespołu wokalnego STARTER.
Małgorzta Wiśniewska

 

1 109 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tragiczny dzień sprzed 78-lat… – pamiętamy!

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej „Obwód Rajski Ptak” Koło w Wyszkowie 1 września 2017r....

Zamknij