ggg ggg

Wypadki w powiecie

19  oraz 24 sierpnia doszło do zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do  zdarzenia  doszło 19 sierpnia  na terenie gm. Grębków. Policjanci wstępnie ustalili, że 41– letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego kierując skodą prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, na łuku drogi wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierowcę oraz pasażera z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Do kolejnego zdarzenia doszło 24 sierpnia w Węgrowie. Policjanci wstępnie ustali, że 24 letnia kierująca skodą w rejonie skrzyżowania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce i doszło do zderzenia. 74 – letnia rowerzystka została z obrażeniami przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

mł. asp.  Anna Maliszewska

245 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Krajowe działania „Prędkość”

25 sierpnia w ramach krajowych działań „Prędkość” węgrowska drogówka będzie czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących na drogach powiatu oraz reagować na...

Zamknij