ggg ggg ggg ggg

Wygrana Campera 3 : 1 (13.11.2012)

10 listopada na hali WOSIR odbył się mecz pomiędzy KS Camper Wyszków – KU AZS UAM POZNAŃ. Drużyna z Wyszkowa wygrała spotkanie 3:1

Wynikiem 3:1 zakończył się mecz VI kolejki I Ligi Mężczyzn, rozgrywany w Wyszkowie, pomiędzy miejscowym Camperem, a zespołem AZS UAM Poznań. Dla wyszkowian jest to już czwarte zwycięstwo w sezonie, w tym trzecie przed własną publicznością. Wyszkowska drużyna grała zdecydowanie, chociaż początek nie nastrajał optymistycznie. Potem już KS Camper oddał gościom tylko trzeci set różnicą dwóch punktów. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Łukasz Kaczorowski.

Wyniki w setach przedstawiały się następująco: I set 29:27, II set 25:16, III set 24:26, IV set 25:20.
Skład KS Camper Wyszków: Woroniecki, Pruski, Główczyński, Kaczorowski, Kozłowski, Wójcik, Knasiecki, Zalewski, Szulik, Świrydowicz, Obrębski.
Skład AZS UAM Poznań: Mischke, Schulz, Bukowski, Wojdyński, Walendzik, Makowski, Radojewski, Wojnowski, Pachliński, Rutecki, Mędrzyk, Vlk, Jozefczak, Ożarki, Piórkowski. /K.W./