ggg ggg ggg ggg

Towarzyskie Mistrzostwa Wyszkowa z okazji 510-lecia nadania praw miejskich o „Puchar Burmistrza Wyszkowa” (25.09.2012)

Burmistrz Wyszkowa i Zarząd Koła PZW Nr 88 Wyszków – Miasto zaprosili w ubiegłą niedzielę 23.09.2012 r. wędkarzy oraz mieszkańców Wyszkowa nad rzekę Bug.

Wzdłuż brzegu, rozpoczynając od opaski na wysokości LOK-u zostały rozegrane Towarzyskie Mistrzostwa Wyszkowa z okazji 510-lecia nadania praw miejskich miastu o „Puchar Burmistrza Wyszkowa”. Zawody zostały rozegrane w kategoriach:
– senior – dopuszcza się łowienie na jedną wędkę spławikową lub jedną wędkę typu Feeder (drgająca szczytówka),
– junior do lat 16 – dopuszcza się łowienie na wędkę spławikową.

W zawodach wzięło udział 22 zawodników: 13 seniorów i 9 juniorów do lat 16.
Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, których sponsorem był burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski.

Puchary oraz medale zwycięzcom wręczył prezes Koła PZW Nr 88 Wyszków-Miasto Wiesław Piasecki. Spośród zawodników zostały również rodane nagrody pocieszenia w postaci siatek, podbieraków oraz skrzynek wędkarskich. Jak nas jednak zapewniali liczyły się wyniki w łowieniu oraz czas spędzony nad wodą i z wędką. Po zakończonych zawodach nieco czasu spędzili przy grillu i wyjątkowo dobrze smakujących pieczonych kiełbaskach i kaszance. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy następnych, równie dobrze spędzonych godzin nad wodą.