ggg ggg
ggg ggg

SZUKAMY WŁAŚCICIELI ROWERÓW

Policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie zabezpieczyli cztery rowery pochodzące najprawdopodobniej z przestępstw kradzieży. Wszystkie osoby, które rozpoznają rowery na zdjęciach, proszeni są o pilny kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Radzyminie przy ul. Konstytucji 3 Maja 22, lub telefoniczny pod numerem telefonu (22) 786 50 07

 

15 marca br. funkcjonariusze z komisariatu w Radzymin w związku z uzyskaną informacją dokonali przeszukania jednej z posesji położonej w miejscowości Nowy Janków gmina Radzymin, gdzie ujawnili cztery rowery z usuniętymi nr identyfikacyjnymi:

– roweru górskiego koloru czarnego marki MTBike Kuad (odczytano nr ramy: G3112…..)

– roweru górskiego koloru czarnego z napisem Merida (odczytano nr ramy: WC522…..)

– roweru miejskiego typu damka koloru zielonego marki Kross Górka Park

– roweru miejskiego typu damka koloru szarego marki Gazelle

Przesłuchany w tej sprawie mężczyzna oświadczył, że nabył przedmiotowe rowery na giełdzie w Słomczynie oraz na terenie bazaru Różyckiego. Na potrzeby postępowania uzyskano opinię z zakresu mechanoskopii, celem odczytania usuniętych numerów. Ustalono oznaczenia dwóch z zatrzymanych rowerów.

Funkcjonariusze prowadzący sprawę proszą o kontakt osobisty w siedzibie jednostki w Radzyminie przy ulicy ul. Konstytucji 3 Maja 22 osoby, które na publikowanych zdjęciach rozpoznają swoją własność.

ts

 

177-145516 177-145517 177-145518 177-145519

778 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pracownik ochrony ujął, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży

Pracownik ochrony ujął, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży 23-letniego obywatela Litwy ujął na terenie Centrum Handlowego w Markach pracownik ochrony....

Zamknij