ggg ggg
ggg
ggg ggg

ROCKOWA NIEDZIELA W MDK

Takie wieczory na długo zapisują się w pamięci! W minioną niedzielę, 29 października, w Miejskim Domu Kultury w Wołominie gościliśmy muzyków z zespołu T.Love. To mieszkańcy w internetowym głosowaniu wybrali ich, jako gwiazdy październikowego koncertu. Występ w Wołominie był jednym z punktów trasy koncertowej zespołu, zorganizowanej z okazji 35 – lecia działalności scenicznej. Niestety, był to również jeden z ich ostatnich koncertów – od nowego roku zespół zapowiedział zawieszenie działalności scenicznej.

fot3

Zanim Muniek Staszczyk z zespołem zabrali nas w muzyczną podróż, jako support zagrał IRAAS BAND. Zespół rozgrzał publiczność proponując swoją muzykę inspirowaną twórczością T.Love. Występ był ciekawym wprowadzeniem do koncertu gwiazdy wieczoru. T.Love po 24 latach powrócił do Wołomina, Muniek z sentymentem wspominał występ w klubie ALF (obecnie sala widowiskowa MDK), podczas którego powstało nagranie na żywo do piosenki „Na Bruku” z płyty „I Love You”. Ponad dwugodzinny koncert był podróżą po twórczości zespołu. Usłyszeliśmy zarówno utwory z najnowszej płyty, jak i znane przeboje z wcześniejszych lat. Widzowie świetnie się bawili śpiewając wspólnie z wokalistą przeboje, takie jak: „I Love You”, „Chłopaki nie płaczą” , „Warszawa” czy „King”.
Cieszymy się, że koncert wzbudził duże zainteresowanie, o czym świadczy frekwencja podczas wydarzenia. Mamy nadzieję, że kolejne propozycje MDK również trafią w gusta mieszkańców.

fot1

fot2

243 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wszystkie gminy powiatu wołomińskiego zaproszone do współpracy w ramach ZIT Obszaru Metropolitalnego Warszawy!!!

W ubiegłą środę, 25 października w Urzędzie Miejskim w Wołominie, odbyło się spotkanie poświęcone dalszej współpracy międzygminnej w ramach Zintegrowanych...

Zamknij