ggg ggg

Robert Marczak Lokalnym Liderem Rynku Pracy

6 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyło się Powiatowe Forum Gospodarcze organizowane przez Starostę Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka i Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie, gdzie wręczono 10 wyróżnień w kategorii Lokalny Lider Rynku Pracy dla przedsiębiorców z Powiatu Węgrowskiego.

 

fot4Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski zgłosił do tego wyróżnienia Pana Roberta Marczaka.
Robert Marczak od 1993 prowadzi rodzinnaą firmę „ROBSON”, która działa na lokalnym rynku i zatrudnia ponad 200 osób. Firma zajmuje się produkcją pieczywa i wyrobów cukierniczych, które sprzedawane są m.in. w kilkudziesięciu sklepach firmowych i u lokalnych sprzedawców na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego. Zakład Produkcyjny znajduje się w Łochowie, gdzie zatrudnieni są pracownicy na stanowiskach produkcyjnych, pracowników biurowych, kierowców, pracowników porządkowych oraz uczniowie szkoleni i przygotowywani do wykonywania zawodu piekarza i cukiernika.
Firma „ROBSON”, pomimo stale rosnącej konkurencji, jest jednym z największych zakładów produkcyjnych na rynku lokalnym i od lat utrzymuje pozycję głównego dostawcy pieczywa na tym terenie. Robert Marczak za główny cel działalności swojej firmy obrał dążenie do produkcji wyrobów wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania i zaspokoją potrzeby klientów.
„Pan Robert Marczak, oprócz prowadzonej działalności gospodarczej, angażuje się również w działalność charytatywną, o czym świadczy dwukrotne nagrodzenie go medalem H i I.J. Paderewskich w kategorii „Darczyńca Roku” – mówi Robert Gołaszewski, Burmistrz Łochowa – jest również sponsorem większości uroczystości organizowanych na terenie naszej gminy, a Jego firma jest doskonałą wizytówką i reklamą naszego miasta i gminy”.
/Info/

 

1 308 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Umowa na termomodernizację budynku OSP Fabryczna podpisana!

8 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Łochowie wiceburmistrz Małgorzata Łotarska przy kontrasygnacie skarbnika Marii Komuda podpisała z firmą GAB-BUD...

Zamknij