ggg ggg
ggg ggg

Poszukiwany zatrzymany podczas kontroli drogowej

Węgrowscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców pod działaniem alkoholu. Jeden z nich nie posiadł uprawnień do kierowania a drugi poszukiwany był przez sąd do odbycia kary w zakładzie karnym. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło 11 kwietnia na terenie gm. Stoczek. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej seata. 33 – letni kierowca kierował w stanie nietrzeźwości. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się także, że mieszkaniec pow. węgrowskiego nie posiadał uprawnień do kierowania.

12 kwietnia na terenie gminy Liw, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej fiata. 34 – letni kierowca, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że mieszkaniec powiatu wołomińskiego był poszukiwany przez sąd do odbycia kary w zakładzie karnym. Kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierowcom Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Sierż. szt. Anna Maliszewska

Pozdrawiam,
Anna Maliszewska
Oficer Prasowy
KPP Węgrów

503 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze....

Zamknij