ggg ggg
ggg
ggg

Obchody Święta Kolejarza w diecezji łomżyńskiej

W niedzielę, 3 grudnia br. o godz. 12.00 w parafii p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej, kolejarze z diecezji łomżyńskiej spotkali się na Mszy Świętej z okazji Święta Kolejarza.

Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. biskup Janusz Stepnowski – ordynariusz łomżyński wraz z diecezjalnym duszpasterzem kolejarzy ks. kan. Janem Mrowcą- proboszczem parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzekuniu, proboszczem parafii p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej ks. kan. Janem Wróblewskim i wieloma innymi. W uroczystościach wzięły udział poczty sztandarowe: NSZZ „Solidarność” z byłej Lokomotywowni Tłuszcz, NSZZ „Solidarność” z Ostrołęki, Siedlec, środowiska kolejarzy z Małkini, Czyżewa i wiele innych. Na Mszy Świętej pojawili się licznie kolejarze i ich rodziny oraz parafianie. Po uroczystościach w Kościele p.w. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej odbyło się spotkanie kolejarzy i emerytów z ks. biskupem Januszem Stepnowskim ordynariuszem łomżyńskim.
/Info/

582 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Topolowy Zakątek” trafił we władanie dzieci

26 listopada 2017 r. został uroczyście otwarty „Topolowy Zakątek”, projekt, który po raz pierwszy w historii Ostrowi Mazowieckiej został zrealizowany...

Zamknij