ggg ggg

Nowy zastępca komendanta w Węgrowie

31 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie został wprowadzony nowy zastępca komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie- podinsp. Artur Jagiełło.
z-ca-1podinsp. Artur Jagiełło służbę w Policji rozpoczął w 1992r. Od 1992- 1996r zajmował stanowisko   w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą w KRP Siedlce. W 1998r został mianowany na młodszego specjalistę Zespołu Kadr i Szkolenia KRP w Siedlcach. W 2001 r. specjalista Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego KP w Skórcu KMP w Siedlcach. w 2002r. specjalista Sekcji w Siedlcach Wydziału dw z PG KWP z/s w Radomiu. W 2004r specjalista Sekcji w Siedlcach Wydziału dw z Korupcją KWP z/s w Radomiu. W 2006r specjalista Sekcji w Warszawie Zarządu II BSW KGP. W 2007r. specjalista Referatu I Sekcji Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Siedlcach. W 2008r. mianowany na kierownika Posterunku Policji w Mordach. W roku 2013r podinsp. Artur Jagiełło  został mianowany na Komendanta Komisariatu Policji w Mordach. Od 31 lipca 2017r p.o. z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

Nowy zastępca Komendanta w Łochowie.

W lipcu w Komisariacie Policji w Łochowie został wprowadzony nowy  zastępca Komendanta  Komisariatu Policji w Łochowie- podkom. Tomasz Guzek.

Podkom. Tomasz Guzek służbę w Policji rozpoczął w  1997r. w Węgrowie. Od początku służby związany jest z pionem Kryminalnym. Od 1997 -2003r pełnił służbę w Wydziale Dochodzeniowo- Śledczym w Komisariacie Policji w Łochowie. Od 2006r-2017 pełnił służbę w Węgrowie w Wydziale Dochodzeniowo –Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Od 10 lipca 2017r p.o . z-cy  Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie.

Komendantem Komisariatu został wcześniejszy z-ca Komendanta Komisariatu w Łochowie st. asp. Marcin Sylwestrzak.  Wcześniejszy Komendant Komisariatu Policji w Łochowie podkom . Monika Parys- Gąsiorowska odeszła na nowe  stanowisko naszelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie. Na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Łochowie funkcjonowała pół roku.

370 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto Wojska Polskiego w imponującej oprawie

15 sierpnia 2017 roku w Wyszkowie odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego i kilku etapowe uroczystości poświęcone temu wyjątkowo celebrowanemu...

Zamknij