LIDL w Radzyminie - KONKURS - Kurier W
ggg ggg
ggg

LIDL w Radzyminie – KONKURS

Pierwszy sklep lidl w RADZYMINIE!

Już 26 kwietnia o godzinie 7:00 przy ul. Jana Pawła II 21, otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Radzyminie. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby oraz bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 26 kwietnia do niedzieli 6 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Radzyminie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną liczne atrakcje dla dzieci takie jak malowanie twarzy, modelowanie balonów i wata cukrowa. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą, wykonywaną przez profesjonalnych baristów. Odbędzie się także festyn w hali namiotowej z „Cooking show” Kuchni Lidla.

Nowy sklep sieci Lidl w Radzyminie ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1 200 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedzielę handlową od 8:00 do 20:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów zostało przygotowanych 80 miejsc parkingowych. Sklep w Radzyminie powstał zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

„Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowym sklepie w Radzyminie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED,
  • nowoczesne, energooszczędne materiały budowlane

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

www.kariera.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

384 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij