ggg ggg
ggg

KPP Węgrów – wypadki w powiecie

Wypadki w powiecie

W minionym tygodniu doszło do 3 zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

Do  zdarzenia  doszło 14 września  w miejscowości Węgrów. Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu  drogowym.  Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Mazda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi   zjechał na pobocze następnie   uderzył w drzewo. Kierujący mazdą został przewieziony do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło 16  września w gminie Liw . Policjanci  wstępnie ustali, że 28- letni  kierująca seatem  kierował w stanie nietrzeźwości miał ponad 2 promile.  Jadąc droga publiczną wjechał na rondo. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

17  września doszło do zdarzenia w gminie Korytnica. Kierujący fiatem w stanie nietrzeźwości wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa w wyniku czego doszło do zderzenia z audi. W wyniku tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń. Kierujący  fiatem miał ponad 1 promil.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

394 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sprzątanie Świata na Warszawskiej

16 września 2017 r. Gmina Wyszków zaprosiła mieszkańców do udziału w Międzynarodowej Kampanii „Sprzątanie Świata”.   Sobota okazała się dniem,...

Zamknij