ggg ggg

KPP w Wołominie

Zapraszamy na debaty społeczne w nowej odsłonie do Tłuszcza, Klembowa, Jadowa i Strachówki. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ.”

21 czerwca br. w środę o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 10, oraz 28 czerwca br. w środę o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie przy ul. Jana Pawła II 17, odbędą się kolejne w tym roku debaty społeczne z mieszkańcami powiatu wołomińskiego pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz policjanci z komisariatów w Tłuszczu i Jadowie serdecznie zapraszają mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Clipboard02Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, kierownicy i policjanci z jednostek Policji w Tłuszczu i Jadowie oraz przedstawiciele władz samorządowych z Tłuszcza, Klembowa, Jadowa i Strachówki serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Spotkana odbędą się:

21 czerwca 2017r o godzinie 15:00 w Tłuszczu w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 10 – dla mieszkańców Miasta i Gminy Tłuszcz oraz Gminy Klembów.

28 czerwca 2017r o godzinie 18:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Jadowie przy ul. Jana Pawła II 17 – dla mieszkańców Gminy Jadów oraz Gminy Strachówka.

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. 

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie.

ts

316 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zostań policjantem! Nowe przyjęcia

Zostań policjantem! Nowe przyjęcia Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest...

Zamknij