ggg ggg
ggg ggg

II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Łochowa

24 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kamionnie odbył się po raz drugi turniej tenisa stołowego.

dav

Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Robert Gołaszewski – Burmistrz Łochowa, finansowo wsparła organizację turnieju Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łochowie. Głównym sędzią zawodów był Pan Mariusz Burzyński, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole w Kamionnie. 75 zawodników walczyło w kategoriach:
I. Mężczyźni:
1. Klasy IV – VI 2. Klasy VII, VIII – III gimnazjum 3. Open
II. Kobiety – Open.
Turniej zaczął się o godzinie 11:00 ale już od 10:00 wielu zawodników zaczęło trening na sali gimnastycznej. Stopniowo atmosfera stawała się gorąca, gdy zawodnicy mocno zaangażowali się w eliminacjach, mając cały czas na widoku puchary i medale, które czekały na zwycięzców. Ostatecznie w swoich kategoriach zwycięzcami zostali:
I. Mężczyźni:
1. Klasy IV – VI: Puchta Kacper,
2. Klasy VII, VIII – III gimnazjum: Gołaszewski Filip,
3. Open: Kubis Gracjan.
II. Kobiety – Open: Woźnicka Aleksandra.
Puchary mistrzom tenisa wręczył Pan Robert Gołaszewski – Burmistrz Łochowa, medale zaś Pan Marek Górniaczyk, przedstawiciel Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łochowie. Wielu zawodników wyraziło nadzieję, że za rok znowu staną do walki w III turnieju, czego im życzymy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju.

/w imieniu organizatorów Piotr Kania/

dav

162 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Kobiet

Dnia 8 marca 2019 r. w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia...

Zamknij