ggg ggg ggg

Dzień Rodziny w Wąsewie – kolorowy i radosny

3 czerwca 2018 r. zapełniła się hala Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie radosną dziecięcą wrzawą i gromkimi oklaskami.

Dzień Rodziny w ubiegłą niedzielę zorganizował Zespół Placówek Oświatowych w Wąsewie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wąsewo – Rafała Kowalczyka. Trzeba zaznaczyć, że Wójt przybył wraz ze swoją rodziną i czynnie uczestniczył w przygotowanych atrakcjach. A było ich mnóstwo. Już od rana rozegrano rodzinny Turniej w tenisie stołowym, a w meczu piłki siatkowej rywalizowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Ostrowi Mazowieckiej z reprezentacją Zespołu Placówek Oświatowych w Wąsewie. Każdy chętny mógł też wziąć udział w Biegu Niepodległości. Po rozpoczęciu Dnia Rodziny uczestnikom rozgrywek wręczono nagrody. Podsumowano również konkurs plastyczny związany z 100. Rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tradycyjnie dzieci z zachwytem malowały twarze, skręcały balony, czy pozowały do zdjęć w FOTOBUDCE. Uroczystości towarzyszył zespół muzyczny DYSTANS. Niezwykle ciekawym zadaniem okazał się taniec TATUSIÓW z CÓRECZKAMI. Gorąco oklaskiwano występy najmłodszych przedszkolaków, pokazy taneczne i bajki „Kopciuszek” oraz „Baśniowy ambaras” w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. Nieco później rodzice i nauczyciele zaprezentowali baśń „Królewna Śnieżka”. Wspólny poczęstunek zregenerował nadwątlone siły i dzieci ochoczo ruszyły do zabawy z wodzirejem. Wieczorem każdy mógł wziąć udział w dyskotece, a na zakończenie rodzinnego dnia obejrzeć taniec z ogniem przygotowany przez grupę MANTRA.

/oprac. KW/

5 685 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rusza przebudowa ulicy mjra Tadeusza Koliski w Radzyminie

W ubiegłą środę, 30 maja burmistrz Krzysztof Chaciński podpisał umowę z firmą AGBUD S.C. na przebudowę ulicy majora Tadeusza Koliski...

Zamknij