ggg ggg
ggg ggg

Dzień Mediacji z Seniorami

17 października 2017 roku w Tygodniu Mediacji węgrowscy policjanci spotkali się z seniorami w Wyszkowie. Podczas spotkania omówiono zasady mediacji oraz zasady bezpieczeństwa seniorów.

plakat baner-1W Międzynarodowym Tygodniu Mediacji (16-20 października) Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie dnia 17 października o godzinie 14:00 zorganizowała spotkanie z klubem Seniora w Wyszkowie .

Podczas spotkania przedstawiono metody działania sprawców. Omówiono metodę „na wnuczka”, „na policjanta”, „na hydraulika”, „na dotację, urzędnika” Omówiono podstawowe zasady bezpieczeństwa, o tym by być czujnym i nieufnym wobec osób obcych. Kolejną częścią spotkania było omówienie bezpieczeństwa seniorów w ruchu drogowym. Szczególną uwagę zwrócono na używanie elementów odblaskowych.

Ostatnim elementem spotkania było omówienie aplikacji Moja Komenda oraz Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Pokazano seniorom jak korzystać z Mapy i jakich zgłoszeń można dokonywać.

Marta Lewandowska
Oficer Prasowy
KPP Węgrów

405 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwaga! Utrudnienia! Zamknięta ul. 3 Maja w Wyszkowie

Urząd Miejski w Wyszkowie informuje, że od 25.10.2017 r. (środa) rozpoczną się roboty drogowe związane z przebudową nawierzchni jezdni ul....

Zamknij