ggg ggg
ggg ggg

Centrum Medyczne „Gajda-Med” to synonim sukcesu Roberta Gajdy – człowieka instytucji (09.04.2013)

Tymi słowami rozpoczyna się niezwykle ciekawy wywiad zamieszczony w wydaniu specjalnym pt. „Zdrowie i medycyna” ekskluzywnego magazynu VIP Polityka Biznes Fakty. Magazyn, co kwartał dociera do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki i właśnie teraz ukazał się na jego łamach wywiad z  dr n. med. Robertem Gajdą – dyrektorem Centrum Medycznego Gajda-Med w Pułtusku pod tytułem – Praca na sukces – droga wyrzeczeń czy radość życia?
Autor wywiadu Igor Korczyński stwierdza dalej opisując Roberta Gajdę dyrektora Centrum Medycznego „Gajda-Med”: Dzięki jego samozaparciu, pracowitości, sile, odwadze i pasji powstał ośrodek na miarę XXI wieku, który był zalążkiem innych inicjatyw związanych z największą obok medycyny pasją właściciela centrum – sportem. Dziś „rodzinę” spod szyldu „Gajda-Med” tworzą też Fundacja „Zdrowy Styl Życia” i Centrum Kardiologii Sportowej.

W obszernym i ciekawym wywiadzie dowiadujemy się m.in. o tym, w jaki sposób powstała sieć przychodni Gajda-Med, a jest to długa historia, bo sięgająca grudnia 1998 roku. Możemy szczegółowo poznać zakres usług oferowanych przez wszystkie przychodnie i inne formy działania w ramach sieci i fundacji zarówno tych oferowanych w ramach kontraktów zawartych z NFZ, jaki i prywatnych. Robert Gajda z dumą mówi o swoim ostatnim wielkim sukcesie – otrzymanym wyróżnieniu w 2012 r.: tytule „Mazowiecka Firma Roku i statuetce Złotego Orła.
„Zwycięstwo w jubileuszowej edycji konkursu Mazowiecka Firma Roku i tytuł „Mazowieckiej Firmy Dziesięciolecia” w moim przekonaniu ugruntowało pozycję „Gajda-Med.-u”, jako jednego z liderów usług medycznych nie tylko na Mazowszu, lecz także w całym kraju” – podsumowuje dr Robert Gajda osiągnięcia i nagrody otrzymywane, co roku w różnych konkursach i plebiscytach ostatnich lat, min. otrzymanie I miejsca w konkursie Perły Medycyny roku 2011, wygrane pierwsze i drugie miejsce w latach 2008,2009 i 2010.

W dalszej części dowiadujemy się o specjalności doktora, drodze życiowej i zawodową Roberta Gajdy, jego pasjach, zamiłowaniu do sportu, życiu prywatnym.
 Tu jednak zapraszamy do poznania szczegółów w samej treści wywiadu. Niebagatelną część zajmują też sprawy związane z walka o rynek medyczny sposobami dotarcia do szerszej grupy świadczeniobiorców, poszerzeniu bazy świadczonych usług. Jak się okazuje jest to nieustająca walka na rynku, której skutki doświadcza firma Gajda-Med i jej założyciel, walka mająca na celu wyeliminowanie firmy z rynku przy udziale nawet… niektórych  rodzajów mediów i instytucji – zdawałoby się stojącej na straży finansów publicznych i dobra pacjentów oraz finansującej usługi medyczne… i wręcz jak mówi w wywiadzie – „przekrętach w postępowaniu konkursowym”.
Dużo miejsca zajęło przedstawienie przez bohatera tego wywiadu swoich pasji, bo Robert Gajda zawsze spędza czas wolny aktywnie, uprawia sporty, biega, pływa na desce windsurfingowej i snowboardowej czy też uprawia snowkitining na jeziorach.

Naprawdę warto przeczytać to niewątpliwie ciekawe wydania z wywiadem, które będzie dostępne po 15 kwietnia w sieci sprzedaży EMPIK w całym kraju, a obecnie jest do nabycia w wybranych kioskach w Pułtusku.
/Redakcja KURIERA W…/

2 054 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Diamentowe Gody i Złote Gody łochowskich par małżeńskich (09.04.2013)

6 kwietnia w Łochowie odbyła się niecodzienna uroczystość - Państwo Marianna i Zenon Ryszawa obchodzili 60-lecie, a kolejne 19 par...

Zamknij