ggg ggg ggg ggg ggg

CAMPER wygrał z PEKPOLEM (09.10.2012)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu na inaugurację rozgrywek I ligi ponieśli porażkę, Klub sportowy Camper Wyszków cieszy się z wyniku – wygrał 3 : 2

Camper po udanym sobotnim meczu zyskał dwa punkty, Energa Pekpol Ostrołęka jeden punkt. Mecz rozegrano w hali WOSiR w Wyszkowie, a publiczność dopisała, zarówno ta wyszkowska jak i fanów ostrołęckiego klubu.  Wyniki meczu KS Camper Wyszków – Energa Pekpol Ostrołęka – 3:2 (30:28, 25:20, 20:25, 26:28, 15:10).

Jak można zauważyć pierwszy set został przez zawodników Campera wygrany, ale przy wysokim wyniku Pekpolu. Siatkarze Pekpol-u wygrali w trzecim i czwartym secie. Goście wystąpili w składzie: Grzegorz Pietkiewicz, Grzegorz Białek, Maciej Krzywiecki, Jan Król, Karol Szczygielski, Tomasz Stańczuk, i Adrian Mihułka (Libero) oraz Stanisławajtys, Naliwajko. Wyszkowski skład to: Bartosz Zrajkowski, Łukasz Kaczorowski, Dominik Zalewski, Sebastian Wójcik, Dariusz Szulik, Maciej Główczyński i Tomasz Knasiecki (Libero) oraz Kozłowski, Pruski, Woroniecki i Obrębski. Zawodnikiem meczu wybrano Dominika Zalewskiego.

Dzięki zwycięstwu 3:2 Camper aktualnie zajmuje piąte miejsce w tabeli. Prowadzi Ślepsk Suwałki przed Stal Nysą i Cuprum Lubin. Pod koniec bieżącego tygodnia podopieczni Jana Sucha i Konrada Chrzczonowskiego rozegrają mecz w Jaworznie z Energetykiem.