ggg ggg

Alkohol i narkotyki

6 czerwca w powiecie węgrowskim policjanci przeprowadzić będą  działania „Alkohol – narkotyki”. Podczas działań policjanci będą kontrolować pojazdy i sprawdzać stan trzeźwości wszystkich kierujących.

Działania „Alkohol i narkotyki” prowadzone będą na terenie całego powiatu węgrowskiego.  Głównym zadaniem policjantów w tych dniach będzie zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących. Podczas działań policjanci będą kontrolować pojazdy i sprawdzać stan trzeźwości wszystkich kierujących.

Apelujemy do osób, o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

sierż. szt. Anna Maliszewska

207 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wypadek z udziałem pieszej

W minionym tygodniu doszło zdarzenia  drogowego z udziałem pieszej. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Do  zdarzenia  doszło...

Zamknij