Kronika Policyjna KPP w Wyszkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 06 września 2012 10:31

06.05.2014

Wyszków, ul. Pułtuska

Uszkodzenie mienia. Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi w jednym z wyszkowskich supermarketów. 21 letniego mieszkańca naszego powiatu awanturującego się w sklepie osadzono w policyjnym. Sprawca wytłumaczy swoje zachowanie ale najpierw będzie musiał wytrzeźwić.  21 latek miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Wyszków, ul. Prosta

UWAGA na fałszywych hydraulików !!!!!!

We wtorek popołudniu 78 letnia mieszkanka bloku przy ul. Prostej w Wyszkowie powiadomiła policję, iż około godz. 10 :00 nieznani sprawcy podający się za pracowników serwisu hydraulicznego pod pozorem usunięcia usterki weszli do mieszkania i z kosmetyczki znajdującej się w pokoju ukradli pieniądze należące do zgłaszającej. Sprawę prowadzą wyszkowscy policjanci.

07.05.2014

Turzyn, S-8

Pracownik GDDKiA powiadomił o kradzieży włazów od studzienek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w przeciągu kilkunastu dni sprawcy ukradli 23 szt. żeliwnych pokryw od studzienek kanalizacyjnych oraz około 30 mb. rury ocynkowanej stanowiącej element bariery mostu na rzece Fiszor. Straty na szkodę GDDKiA w Warszawie  wstępnie oszacowano na kwotę ponad 10 tyś. zł. –. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KPP w Wyszkowie.

07.05.2014

Kamieńczyk, K62

Wypadek drogowy. Około godz. 18:00, kierowca nissana, 27 letni mieszkaniec Łochowa na łuku drogi wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z mazdą 6 kierowaną przez 45 letnią mieszkankę Łochowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji,  kierowca nissana prawdopodobnie do dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala przewieziono 15 letniego pasażera mazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Wyszkowie.

 

Kolizje drogowe od poniedziałku do dzisiejszego poranka  - 5

Kradzieże sklepowe – 5

Nietrzeźwi kierujący – 3  osoby, najwięcej bo aż ponad 2,5 promila miał 48 letni motorowerzysta zatrzymany przez policjantów w Lucynowie.

 

10.05.2014

Policjanci zatrzymali 57 letniego mieszkańca Wyszkowa sprawcę kradzieży roweru do której doszło tego samego dnia w południe pod Galerią Wyszków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu a rower do zgłaszającej właścicielki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Wyszkowie.

11.05.2014

Kamieńczyk, K – 62

Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym. Przed godz. 14 doszło do wypadku drogowego na trasie z Łochowa do Wyszkowa.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19 letni kierowca mieszkaniec gm. Rząśnik kierujący pojazdem VW z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu. W samochodzie oprócz kierowcy podróżowało trzech pasażerów. Dwóch z nich w wieku 14 i 48 lat przetransportowano do szpitali (14 latek został zabrany helikopterem do szpitala w Warszawie), trzeci z pasażerów nie odniósł obrażeń. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci z wydziału kryminalnego.

 

Przez weekend odnotowano 4 kolizje drogowe. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. Weekendowy rekordzista 29 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierował passatem mając ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Poprawiony: środa, 14 maja 2014 14:19
  Joomla themes created by Lonex.