ggg ggg

2. Gala Muzyki Disco

W ubiegłym roku po raz pierwszy gościliśmy na wyszkowskim stadionie Galę Muzyki Disco, nie było, więc niespodzianki, gdy fani tej muzyki rozrywki tłumnie przybyli 10 czerwca br. na druga Galę, którą samorząd gminy sprezentował mieszkańcom.

 

DSCF6111Stadion Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie zapełnił się błyskawicznie i jak wszyscy potwierdzają tłumy w tym roku były większe niż rok wcześniej. 10 czerwca w 2. Gali Muzyki Disco uczestniczyło wiele osób spoza Wyszkowa, z sąsiednich miejscowości i powiatów. Niebagatelną rolę odegrało to, że wstęp na Galę był bezpłatny. Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje, czyli stoiska z różnościami, od dmuchanych zjeżdżalni po lody. Imprezę poprowadził prezenter Polo TV – Maciej Smoliński.
Zanim na scenę wyszły znane zespoły i gwiazdy disco polo zaprezentowali się debiutanci tzw. „Młoda krew”. Nie był to tylko pokaz, ale też rywalizacja o nagrody, które ufundowała gmina Wyszków i szkoła Pascal oraz o wyróżnienie Salem Studio. Publiczność oklaskiwała: Iness, Wiszu, Kadis, Marcina Kłosowskiego, Yankes, Deep Dance, Salik oraz Discoboys, a komisja w składzie: Leszek Marszał – naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Mariusz Kowalski – dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, Edyta Wittich – wydział PKS, Małgorzata Wyszyńska – WOK Hutnik, Katarzyna Kamieniecka – szkoła Pascal, oceniała nowych wykonawców.
A oto wyniki:
I miejsce (nagroda 1.500 PLN od Burmistrza Wyszkowa) – Wiszu,
II miejsce (nagroda 1.000 PLN od szkoły dla dorosłych „Pascal”) – Iness,
III miejsce (nagroda 500 PLN od Burmistrza Wyszkowa) – Discoboys.
Wyróżnienia Salem Design Studio: Marcin Kłosowski, Iness oraz Discoboys.
Oczywiście tłumy fanów czekały na swoje ulubione zespoły. Wieczorem zaśpiewały dla nich: Defis, Loverboy, Exstazy, Dejw. Oklaskiwano Dawida Kuleszę – formacja Dejw, który przed kilku laty był siatkarzem UKS Polonez Wyszków, a dziś odnajduje się na scenie i w muzyce disco polo. Publiczność śpiewała wraz z zespołem Defis ich przeboje: „Niespotykany kolor oczu”, „To złamane serce” czy „Lek na życie”, z zespół Extazy piosenki: „Dziewczyna idealna”, „Buzi to za mało”, „Nektar z banana”, a do wtóru Loverboy w piosence „Zróbmy sobie fotę” fanki domagały się zdjęcia ze swoimi idolami.
Publiczność szalała pod sceną, śpiewała wraz z wykonawcami, domagała się autografów i zdjęć…
To był gorący wieczór w Wyszkowie i można umawiać się za rok, bo przecież burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski już wpisał Galę Muzyki Disco do kalendarza samorządowych imprez.

/J.Cz./

 

 

662 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Arkadiusz Czartoryski poseł na Sejm RP gościł w Wyszkowie

6 czerwca 2017 r. na kolejne spotkanie zainicjowane przez wyszkowską strukturę Prawa i Sprawiedliwości na czele z przewodniczącym Waldemarem Sobczakiem...

Zamknij